Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

Opis produktu X-BIONIC Spyker Competition Calf

DOBRA WIADOMOŚĆ: SPYKER daje więcej POWER. Zła wiadomość: samo dotyczy przeciwnika. Nowy X BIONIC SPYKER zmniejsza potu, ale nie eliminuje. Sportowców wyczynowych, zużywają do 97% swojej energii do kontrolowania temperatury ciała, wynika z badań naukowców z Uniwersytetu w Dortmundzie w Niemczech. Podobna do zasady pakowania łydki lub zimną nogą kompresuje, gdy masz gorączkę, specjalne struktury 3D z opatentowanym ołowiu 3D BionicSphere system do szerokiego rozproszenia potu na powierzchni skóry. Który promuje evaportive chłodzenie, co pozwala zaoszczędzić energię. Ten naturalny efekt ładowania turbo daje dodatkową oomph dla ruchu do przodu i przekształca pot w energię.Technologia:


PositioningLines:

W PositioningLines są regulowane na goleń. Zdolność ta gwarantuje, że częściowa strefa Kompression leży optymalnie w celu pełnego doświadczenia wartość.


Aktiv Bund:

Wysoce elastyczny mankiet zapewnia idealne dopasowanie bez ograniczających.


mart Kompresja Strefa:

Poprawia krążenie krwi, zmniejsza vibratin mięśni, optymalizuje wydajność.


Klimatyzacja Kanał:

Air Conditioning Channel jest system wentylacji kanałów, które wypływają na całym ciele, stale odprowadzenie wilgoci i ciepła. To umożliwia przepływ powietrza do okolic ciała zwykle nie są dostępne dla świeżego cyrkulacji powietrza.


Zamawiaj X-BIONIC Spyker Competition Calf, korzystając z naszej oferty Odzież męska i kolekcji Ocieplacze na nogi i ręce. Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Ocieplacze na nogi i ręce w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Cechy X-BIONIC Spyker Competition Calf

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Rekomendacja

-

Przekonany jakości i całkowicie efekt! Gorąco polecam!

Wielki łydki!

-

Nastąpił wzrost w bieżącej pracy podczas noszenia tego. Będzie ona kupuje znowu wkrótce!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij