Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf
  • X-BIONIC Spyker Competition Calf

X-BIONIC Spyker Competition Calf

Opis produktu X-BIONIC Spyker Competition Calf

DOBRA WIADOMOŚĆ: SPYKER daje więcej POWER. Zła wiadomość: samo dotyczy przeciwnika. Nowy X BIONIC SPYKER zmniejsza potu, ale nie eliminuje. Sportowców wyczynowych, zużywają do 97% swojej energii do kontrolowania temperatury ciała, wynika z badań naukowców z Uniwersytetu w Dortmundzie w Niemczech. Podobna do zasady pakowania łydki lub zimną nogą kompresuje, gdy masz gorączkę, specjalne struktury 3D z opatentowanym ołowiu 3D BionicSphere system do szerokiego rozproszenia potu na powierzchni skóry. Który promuje evaportive chłodzenie, co pozwala zaoszczędzić energię. Ten naturalny efekt ładowania turbo daje dodatkową oomph dla ruchu do przodu i przekształca pot w energię.Technologia:


PositioningLines:

W PositioningLines są regulowane na goleń. Zdolność ta gwarantuje, że częściowa strefa Kompression leży optymalnie w celu pełnego doświadczenia wartość.


Aktiv Bund:

Wysoce elastyczny mankiet zapewnia idealne dopasowanie bez ograniczających.


mart Kompresja Strefa:

Poprawia krążenie krwi, zmniejsza vibratin mięśni, optymalizuje wydajność.


Klimatyzacja Kanał:

Air Conditioning Channel jest system wentylacji kanałów, które wypływają na całym ciele, stale odprowadzenie wilgoci i ciepła. To umożliwia przepływ powietrza do okolic ciała zwykle nie są dostępne dla świeżego cyrkulacji powietrza.


X-BIONIC Spyker Competition Calf jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające X-BIONIC Spyker Competition Calf.

Cechy X-BIONIC Spyker Competition Calf

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Top

-

To naprawdę świetny produkt ... Mam też lepkie, ale rękawy są bardzo wygodne do noszenia na dzień roboczy, aby uniknąć ciężkich nóg, a następnie podczas stresu, wyobrazić sobie, jak ci pomóc ...

Pytanie o konkurencji łydki

-

Cześć, Kiedy mówisz jednostką X-Bionic konkurencji łydki, masz na myśli jeden kawałek dla jednego cielaka lub jeden kawałek dla lewej łydki i jeden kawałek dla prawej łydki? Proszę o odpowiedź z powrotem tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję Ci!

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, jeśli go kupić, otrzymasz parę. Nie sprzedajemy je oddzielnie. Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij