Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Leg Warmer

X-BIONIC Leg Warmer

  • X-BIONIC Leg Warmer
  • X-BIONIC Leg Warmer
  • X-BIONIC Leg Warmer
  • X-BIONIC Leg Warmer

X-BIONIC Leg Warmer

Opis produktu X-BIONIC Leg Warmer

Schłodzone nogi utrzymać urazy łatwo. X-BIONIC PK-1 LEG Energy Accumulator oferuje ukierunkowane ochronę przed zimnem, ponieważ mięśnie tracą ciepło różnie w różnych dziedzinach. Podczas pedałowania kolana zakrętów wielokrotnie.


Tradycyjne getry rozłożone cienka z tego ruchu. Nogi PK-1 Energy Akumulator systemu działa jak akordeon z komór i kanałów, które krotnie i rozwiń, pozwalając naszym ExpansionKnee zdobyć nieprzewodzących atrybuty.


W tym czasie Sam, X-BIONIC Częściowa Kompression redukuje wibracje mięśni i wspomaga mięśnie i stawy. To trzyma nogi nawet w mroźne dni potężnych i optymalnie temperatury regulowany.Technologia:


Samonastawialna mankiet:


Szeroki aktywne sznurek pasuje do każdego rozmiaru nóg bez poślizgu lub zwężenie.


X-BIONIC Częściowa Kompression:


(1) Ciśnienie na grzbietach


Częściowa Kompression dotyczy ukierunkowanej presję na 1mm szerokich grzbietach. Pomiędzy grzbietami są obszary wolne od kompresji.


(2) naczynia krwionośne i naczynia włosowate pod skórą


Kompresja gwarantuje lepszą tlenu i substancji odżywczych do mięśni. Jednakże, krążenie krwi w skórze może ucierpieć przez ściskanie.


(3) Naczynka pozostają otwarte


Z częściowym Kompression, przepływ krwi przez żyły i kapilary pozostają bez przeszkód w dziedzinie kompresji-free.


(4) pot Cooling


Ponadto, pot może pozostać na skórze, a tym samym mogą ochłodzić krew, która z kolei jest bodys chłodzenie cieczą.


Zamawiaj X-BIONIC Leg Warmer i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów X-BIONIC Leg Warmer, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś X-BIONIC Leg Warmer w magazynie w cenie 43.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Ocieplacze na nogi i ręce, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy X-BIONIC Leg Warmer

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Getry

-

Dobrej długości, wygodne w noszeniu. Nie bić zmarszczki. Patrz przez różnych splotów nie jest tak nudne jak zwykłe czarne getry.

X-leg binic

-

bardzo wygodne

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności