Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

  • X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam
  • X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam
  • X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

Opis produktu X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

Dzięki zastosowaniu bardzo cienkiej przędzy, można nawet skorzystać z zalet X Impact Technology ™, częściowy Kompression und ExpansionRibs ™ w cieplejsze dni. Ręka i noga ocieplacze w świetle linii także stanowi skuteczną ochronę przed słońcem.

Cechy:

Opracowany przez:

rower szosowy

Rower górski Rower górski

Kompresja:

niski stopień kompresji

kompresja Mid

Wysoka kompresja

Izolacja:

Chłodny

Lekki

Ciepły

Extrawarm

Dane techniczne:

Skład techniczne:

83% Skóra NODOR®

10% elastan

7% Mythlan ™

Skład materiału:

83% Poliamid

10% elastan

7% z polipropylenu

Technologia:

{ExpansionKnee: sup: false}:

Zasada akordeon za {ExpansionKnee: sup: false} poprawia swój charakter izolacyjną, zamiast tracić go, gdy kolano jest zgięte. Wysoce elastyczny system komór i kanałów zapewniają izolację przechowując ciepłe powietrze do środka.

AirConditioningSpot ™:

Wydrążony kolana poci się szybko i intensywnie. Drobny, okrągłym dzianiny została włączona tam. Pocenie rozprasza i popychane na zewnątrz przy pomocy ciepła ciała bez ryzyka chłodzenia.

X BIONIC® Częściowa Kompression:

Nowy standard technologii kompresji. Częściowa Kompression przez X BIONIC® wykorzystuje zalety kompresji nie zaniedbując chłodzenie.

Seamless dzianiny budowlane:

Bezszwowa dzianina konstrukcja umożliwia łączenie skomplikowanych szczegółów i funkcji w budowie powierzchni bez ryzyka podrażnienia skóry.

Klimatyzacja Channel®:

Air Conditioning Channel® to system wentylacji kanałów, które wypływają na całym ciele, w sposób ciągły odprowadzenie wilgoci i ciepła. To umożliwia przepływ powietrza do regionów ciała zwykle nie są dostępne dla świeżych cyrkulację powietrza.

Samoregulujący mankietu:

Szeroki aktywne sznurek pasuje do każdego rozmiaru nóg bez poślizgu lub ograniczających.


Czy szukasz produktów tenisowy marki X-BIONIC? Na smashinn, w sklepie online tenisowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów tenisowy, m.in X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam. W tym momencie X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla tenisowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy X-BIONIC Leg PK-2 Summerlight No Seam

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij