Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

  • X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator
  • X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator
  • X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator
  • X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

Opis produktu X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

WIĘCEJ użytkowych bez dopingu. Schłodzone nogi utrzymać obrażeń łatwo. X BIONIC Energy NÓG PK 1 Akumulator oferuje ukierunkowane ochronę przed zimnem, ponieważ mięśnie tracą ciepło w różny sposób w różnych obszarach. Podczas pedałowania kolano zgina wielokrotnie. Tradycyjne getry rozłożone cienką z tym ruchem. Z NÓG PK 1 Energii akumulatorze System działa jak zaklejony z komory i kanałów, które i rozkâadanie, dzięki czemu nasz ExpansionKnee zdobyć izolacyjne atrybuty. Na samej porze, X BIONIC Częściowa Kompression redukuje drgania mięśni i wspomaga mięśnie i stawy. To trzyma nogi nawet na zamrożenie dzień wydajne i optymalne temperatury regulowany.Specyfikacja:


Skład techniczne:

78% Skóra NODOR

13% poliamid

6% elastan

3% Mythlan

Skład materiału:

91% poliamid

6% elastan

3% z polipropylenuTechnologia:


ExpansionKnee:

Zasada akordeon za ExpansionKnee poprawia jej charakter izolacyjną a nie traci ją, kiedy kolano jest zgięte. Bardzo elastyczny system komór i kanałów zapewniają izolację przechowując ciepłe powietrze wewnątrz.


X BIONIC Częściowa Kompression:

Nowy standard w technologii kompresji. Częściowa Kompression przez X Bionic wykorzystuje zalety kompresji nie zaniedbując chłodzenie.


(1) Ciśnienie na grzbietach

Częściowa Kompression stosuje ukierunkowane presję na 1mm szerokości grzbietów. Między grzbietami są obszary wolne od kompresji.


(2) i naczynia włosowate naczynia krwionośne pod skórą

Kompresja gwarantuje lepszą tlenu i substancji odżywczych do mięśni. Jednak ukrwienie skóry może mieć negatywny wpływ na kompresję.


(3) Naczynka pozostają otwarte

Z częściowym Kompression, przepływ krwi przez żyły i naczynia włosowate pozostają bez przeszkód w kompresji obszarach wolnych.


(4) Chłodzenie potu

Ponadto, pot może pozostać na skórze, a tym samym mogą ochłodzić krew, która z kolei jest Bodys cieczy chłodzącej.


AirConditioningSpot:

Wydrążony kolana poci szybko i mocno. Dobrze, okrągłe dzianiny została włączona tam. Pot rozprasza i popychane na zewnątrz za pomocą ciepła ciała bez ryzyka chłodzenia.


Czy znasz wszystkie funkcje X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież męska, naszą kompletną kolekcję Skarpety kompresyjne . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak X-BIONIC, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy X-BIONIC Leg Pk 1 Energy Accumulator

Rodzaj
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności