Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

Opis produktu X-BIONIC Knee Warmer

ELASTYCZNOŚĆ czasami konieczność dla stabilności do danej. Od ponad dziesięciu lat, który został nam rozwój technologii, która wspiera organizm w sposób celowy. Zawsze stawu kolanowego w stresie oferowane szczególne wyzwanie. Stabilność i izolacja były dwa klucze do optymalnej ochrony, ale potrzeba było, aby nie ograniczać swobody ruchów. Rozwiązanie polegała na integracji oraz inżynierii technologii w bezszwowej konstrukcji z idealne dopasowanie.Dane techniczne:


Skupić X Bionic: Zespół

Uzupełniający

Szlak rowerowy

Mountain Bike

Kolarstwo Mężczyźni

Jazda na rolkach


Skład techniczne:

80% Skóra NODOR

14% poliamid

3% Mythlan ™

3% elastan


Skład materiału:

93% poliamid

4% z polipropylenu

3% elastanTechnologia:


Rozszerzone ExpansionRibs: 6 dodatkowych komór. W ExpansionRibs z klocków łokcia ujawnienia ich amortyzację powietrzną izolacji jedynie w stanie wygiętym. Łokcie przyzwyczajenie wpływa chłodem zimy raz dzianina rozwija swoją zaklejony zasady. Elastyczność ExpansionRibs i sprężystości nici umożliwia ma pełną swobodę ruchów. Twoje mięśnie przyzwyczajenie oznaki zmęczenia i theyll być lepiej izolowane.


Witaj w naszej X-BIONIC Knee Warmer specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Skarpety kompresyjne .

Cechy X-BIONIC Knee Warmer

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności