Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-BIONIC Knee Warmer

ELASTYCZNOŚĆ czasami konieczność dla stabilności do danej. Przez ponad dziesięć lat byliśmy rozwój technologii, które obsługuje ludzkiego ciała w sposób celowy.


Kolano - joint zawsze pod wpływem stresu - oferowana szczególne wyzwanie. Stabilność i izolacja były dwa klucze do optymalnej ochrony, ale potrzeba było, aby nie ograniczać swobody poruszania się.


Rozwiązanie składa się z integracji dobrze techniką w bezproblemowej budowy z doskonałe dopasowanie.Dane techniczne:


Technical skład:


- 80%: Nodor skóry


- 14% z poliamidu


- 3%: Mythlan


- 3%: Elastan


Skład materiału:


- 93% z poliamidu


- 4% z polipropylenu


- 3%: ElastanTechnologia:


: Rozszerzona ExpansionRibs


6 dodatkowych komór. W ExpansionRibs z klockami łokcia ujawnienia ich amortyzację powietrza izolacji tylko w stanie wygiętym. Łokcie przyzwyczajenie wpływa chłodem zimy raz knit rozwija z Accordian zasady.


Elastyczność ExpansionRibs i sprężystość przędz pozwala mieć pełną swobodę ruchów. Twoje mięśnie przyzwyczajenie oznaki zmęczenia i Theyll być lepiej izolowane.


Witaj w naszej X-BIONIC Knee Warmer specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Skarpety kompresyjne .

Cechy X-BIONIC Knee Warmer

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności