Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer
  • X-BIONIC Knee Warmer

X-BIONIC Knee Warmer

$ 32.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-BIONIC Knee Warmer

ELASTYCZNOŚĆ czasami konieczność dla stabilności do danej. Przez ponad dziesięć lat byliśmy rozwój technologii, które obsługuje ludzkiego ciała w sposób celowy.


Kolano - joint zawsze pod wpływem stresu - oferowana szczególne wyzwanie. Stabilność i izolacja były dwa klucze do optymalnej ochrony, ale potrzeba było, aby nie ograniczać swobody poruszania się.


Rozwiązanie składa się z integracji dobrze techniką w bezproblemowej budowy z doskonałe dopasowanie.Dane techniczne:


Technical skład:


- 80%: Nodor skóry


- 14% z poliamidu


- 3%: Mythlan


- 3%: Elastan


Skład materiału:


- 93% z poliamidu


- 4% z polipropylenu


- 3%: ElastanTechnologia:


: Rozszerzona ExpansionRibs


6 dodatkowych komór. W ExpansionRibs z klockami łokcia ujawnienia ich amortyzację powietrza izolacji tylko w stanie wygiętym. Łokcie przyzwyczajenie wpływa chłodem zimy raz knit rozwija z Accordian zasady.


Elastyczność ExpansionRibs i sprężystość przędz pozwala mieć pełną swobodę ruchów. Twoje mięśnie przyzwyczajenie oznaki zmęczenia i Theyll być lepiej izolowane.


Korzystaj z naszych ofert dla X-BIONIC Knee Warmer. W twoim sklepie online , w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem . Możesz także sprawdzić inne kategorie i znaleźć produkty marki X-BIONIC w najlepszej cenie.

Cechy X-BIONIC Knee Warmer

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności