Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

  • X-BIONIC Compresion Cuff Spyker
  • X-BIONIC Compresion Cuff Spyker
  • X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

Opis produktu X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

DOBRA WIADOMOŚĆ: SPYKER daje więcej POWER. Złe wieści: samo dotyczy przeciwnika.


Nowy X BIONIC® SPYKER BQ 1 zmniejsza pot, ale go nie eliminuje. Sportowców wyczynowych, zużywają do 97% swojej energii do kontrolowania temperatury ciała, wynika z badań naukowych na Uniwersytecie w Dortmundzie w Niemczech.


Podobna do zasady pakowania łydki lub zimną nogą kompresuje, gdy masz gorączkę, specjalne struktury 3D 3D BionicSphere® ołowiu opatentowany system do powszechnego odprowadzania potu na powierzchni skóry.


Który promuje evaportive chłodzenie, co pozwala zaoszczędzić energię. Ten naturalny efekt ładowania turbo daje dodatkową oomph dla ruchu do przodu i zamienia pot w energię.Dane techniczne:


Skład techniczne:


48% Skóra NODOR®


39% poliamid


7% elastan


6% Robur ™


Skład materiału:


48% Poliester


45% poliamid


7% elastanTechnologia:


Własna regulacji mankiet:


Szeroki aktywny sznurek pasuje do każdego rozmiaru nogi bez poślizgu lub zwężenie


Efektywne chłodzenie:


Specjalnie dziane struktury w połączeniu z BionicSphere® Systemu 3D zapewniają doskonałą parowania, chłodzenia efektywnie podczas konwersji pot na energię.


X BIONIC® CZĘŚCIOWE KOMPRESSION:


(1) Ciśnienie na grzbietach: Częściowa Kompression dotyczy ukierunkowanej presji na 1mm szerokości grzbietów. Między grzbietami są obszary wolne od kompresji.


(2) Naczynia krwionośne i kapilary pod skórą: Kompresja gwarantuje zwiększoną podaż tlenu i składników odżywczych do mięśni. Jednak ukrwienie skóry może ulec pogorszeniu przez kompresję.


(3) Naczynka pozostają otwarte: z częściowym Kompression, przepływ krwi przez żyły i kapilary pozostają bez przeszkód w kompresji wolnych obszarów.


4) pot chłodzenia: Ponadto, pot może pozostać na skórze, a tym samym mogą ochłodzić krew, która z kolei jest Bodys cieczy chłodzącej.6 WYMIARY ELASTYCZNOŚĆ


W sklepie smashinn z tenisowy znajdziesz X-BIONIC Compresion Cuff Spyker w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do X-BIONIC Compresion Cuff Spyker, m.in. z kategorii Odzież męska od swojego sklepu tenisowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów tenisowy na temat sprzętu, a także opinie o X-BIONIC Compresion Cuff Spyker.

Cechy X-BIONIC Compresion Cuff Spyker

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij