Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam

  • X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam
  • X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam
  • X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam

X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam

Opis produktu X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam

Dzięki zastosowaniu bardzo cienkiej przędzy, można nawet skorzystać z zalet X Impact Technology ™, częściowy Kompression und ExpansionRibs ™ w cieplejsze dni. Ręka i noga ocieplacze w świetle linii także stanowi skuteczną ochronę przed słońcem.

Cechy:

Opracowany przez:

Uzupełniający

rower szosowy

rower szosowy

Kompresja:

niski stopień kompresji

kompresja Mid

Wysoka kompresja

Izolacja:

Chłodny

Lekki

Ciepły

Extrawarm

Dane techniczne:

Skład techniczne:

80% Skóra NODOR®

10% Mythlan ™

10% elastan

Skład materiału:

80% Poliamid

10% z polipropylenu

10% elastan

Technologia:

ExpansionRibs ™:

Dzianina z ExpansionRibs ™ fałdy siebie opiera się na zasadzie, akordeon, ubezpieczenia tak zimno nie ostygnie łokcie. Nawet gdy wyraźnie wygięte efekt izolujący jest utrzymywana za pomocą ciepłego powietrza przechowywanej we wnętrzu. Elastyczność ExpansionRibs ™ i sprężystość przędzy umożliwienia tarcia swobodę ruchu.

{Air Guides: false}:

Pracować jak dystansowych i granic wzdłuż Air Conditioning Channel® skutecznego obiegu powietrza.

X BIONIC® Okno termiczny:

Okno termiczne wewnątrz ramienia odprowadza ciepło z kontrolowaną szybkością. Drobna struktura dzianiny natychmiast kanały wilgoć.

Nie Seam:

Stosując nowy proces wytwarzania, to styl może być wykonane w jednym kawałku. Oznacza to, że nie ma więcej szwów. Tkanina jest ciągły, co pozwala na bardziej równomierne ściskanie. Ciśnienie jest bardziej komfortowe i skuteczne.


X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam posiada oficjalną gwarancję X-BIONIC. Jako oficjalny detalista X-BIONIC, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odzież męska, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Ocieplacze na nogi i ręce dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy X-BIONIC Arm XQ-2 Summerlight No Seam

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij