Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Arm Warmer

X-BIONIC Arm Warmer

X-BIONIC Arm Warmer

X-BIONIC Arm Warmer

  • X-BIONIC Arm Warmer
  • X-BIONIC Arm Warmer
  • X-BIONIC Arm Warmer
  • X-BIONIC Arm Warmer
  • X-BIONIC Arm Warmer
  • X-BIONIC Arm Warmer

X-BIONIC Arm Warmer

Opis produktu X-BIONIC Arm Warmer

Utrzymuje się podczas działań w każdych warunkach. Na stromych zjazdach zamrożenie przeciwny wiatr może szybko odpocząć ręce. X-Bionic rynkowych na XQ-1 Energy Accumulator chroni mięśnie przed zimnem, aby uniknąć obrażeń.


High-tech drutach technologia X-Bionic ociepla dokładnie tam, gdzie jest potrzebny, ponieważ ramiona tracą ciepło w poszczególnych obszarach.


Kiedy zgina łokieć, system komór i kanałów otwiera się jak akordeon, aby utrzymać izolację. W ExpansionRibs wzmocnienia atrybuty izolacyjne zamiast naciskany cienkie.


Różne struktury dystrybucji dzianiny pot na dużej powierzchni w całej grupie.


Cienka warstwa potu i dlatego paruje chłodzi. Nadmiar potu jest natychmiast rozproszona na zewnątrz za pomocą ramienia'S XQ-1 akumulator energii. Z najlepszą regulacji temperatury, będziesz rower z większą energią.Dane techniczne:


Technical skład:


- 78%: Nodor skóry


- 13% z poliamidu


- 6%: Elastan


- 3%: Mythlan


Skład materiału:


- 91% z poliamidu


- 6%: Elastan


- 3% z polipropylenu


Nie czekaj dłużej i kupuj X-BIONIC Arm Warmer - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Ocieplacze na nogi i ręce w kategorii Odzież męska, co dopełni twój zakup. Kupuj X-BIONIC Arm Warmer i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Ocieplacze na nogi i ręce i wybrać coś dla siebie.

Cechy X-BIONIC Arm Warmer

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki

-

Bardzo wygodne i mogą być wykorzystane w gorącej lub zimnej pogody.

X-bionic mitenka

-

Doskonałe produkty X-BIONIC !!!

Mitenka

-

Doskonała linia produktów xbionic

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij