Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Arm Warmer No Seam

X-BIONIC Arm Warmer No Seam

  • X-BIONIC Arm Warmer No Seam
  • X-BIONIC Arm Warmer No Seam
  • X-BIONIC Arm Warmer No Seam
  • X-BIONIC Arm Warmer No Seam

X-BIONIC Arm Warmer No Seam

Opis produktu X-BIONIC Arm Warmer No Seam

Na stromych zjazdach, lodowate wiatry powodują ramiona bardzo szybko schłodzić. X BIONIC® mitenka chroni mięśnie przed zimnem i pomaga zapobiegać kontuzjom. Ramię traci ciepło inaczej specyfikacjami obszarach C, tak zaawansowanej technologii dziewiarskich X BIONIC® izoluje się w specyficzny sposób. Zginania łokcia system komór i kanałów rozwija, jak akordeon.

W ExpansionRibs ™ poprawić swoją zdolność do izolowania zamiast przerzedzenie. Unikalna struktura dziania szeroko rozkłada potu na ramieniu, który następnie paruje i chłodzi. Nadmiar potu jest natychmiast odprowadzane przez ramię cieplej. Tworzenie doskonałą regulację termo, więc można cyklu z większą energią.

Cechy:

Opracowany przez:

kolarstwo

Biegi Tropical / Forrest

Akcesoria

rower szosowy

rower górski

rower szosowy

Kompresja:

niski stopień kompresji

kompresja Mid

Wysoka kompresja

Izolacja:

Chłodny

Lekki

Ciepły

Extrawarm

Technologia:

mankiet Własna regulacji (koszulka):

Utrzymuje koszulę przed ześlizgnięciem się lub ograniczających.

ExpansionRibs ™:

Dzianina z ExpansionRibs ™ fałdy siebie opiera się na zasadzie, akordeon, ubezpieczenia tak zimno nie ostygnie łokcie. Nawet gdy wyraźnie wygięte efekt izolujący jest utrzymywana za pomocą ciepłego powietrza przechowywanej we wnętrzu. Elastyczność ExpansionRibs ™ i sprężystość przędzy umożliwienia tarcia swobodę ruchu.

{Air Guides: false}:

Pracować jak dystansowych i granic wzdłuż Air Conditioning Channel® skutecznego obiegu powietrza.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie tenisowy, odkryj smashinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor X-BIONIC , wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają pełną gwarancję producenta X-BIONIC. Lubisz X-BIONIC Arm Warmer No Seam? Wybierz jedną z naszych kategorii Odzież męska i odkrywaj szereg produktów Odzież męska. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy X-BIONIC Arm Warmer No Seam

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności