Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Ultra 108

Wilson Ultra 108

  • Wilson Ultra 108
  • Wilson Ultra 108
  • Wilson Ultra 108
  • Wilson Ultra 108

Wilson Ultra 108

Opis produktu Wilson Ultra 108

Z dużym oversize głowy i duże, wygodne Sweetspot, Ultra 108 zapewnia wysoką moc. Idealny dla graczy szukających dwuosobowe lekki, zwrotność, amortyzację, komfort i gładką. Zaprojektowane, aby pasowały najszerszą gamę stylów gry, Ultra zapewnia bezproblemowe zasilanie, gładką komfort i wszechstronność z całego sądu. Nowy Poduszka Foam zapewnia optymalne tłumienie wstrząsów i High Performance Carbon Fiber zapewnia zastrzyk niewielkiej mocy.

Cechy:

Oversized głowy

lekkie moc

Duży, komfortowy Sweetspot

Dane techniczne:

Wzór: 16 x 19

Balans: 33.5cm / 3 pkt HL

Rozstrojony Waga: 9,9 uncji / 280g

Przekrój: 26.5mm Podwójny Taper Beam

Długość: 27,25 "/ 69.22cm

Rozmiary Grip: 0 4

Głowa Rozmiar: 108 "/ 697cm


Czy znasz wszystkie funkcje Wilson Ultra 108? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Rakiety tenisowe , naszą kompletną kolekcję Kluby. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Wilson, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Wilson Ultra 108

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij