Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

WILSON

WILSON Three BLX TNS

WILSON Three BLX TNS

  • WILSON Three BLX TNS
  • WILSON Three BLX TNS
  • WILSON Three BLX TNS
  • WILSON Three BLX TNS

WILSON Three BLX TNS

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu WILSON Three BLX TNS

Kompletne przeprojektowanie Wilsons zastrzeżonej technologii Triad zapewnia większą absorpcję wstrząsów dla zapewnienia najwyższego komfortu. Nowy system zapewnia rękojeść Amplifeel 360 wzmocnione czuliśmy się z dodatkową moc.Cechy:


Przedsiębiorcy często dostosowują rakiety, których używają. Specyfikacja modeli rakiet na zatwierdzone konsumenckich mogą się różnić od modeli stosowanych przez Plusy dla match play.Dane techniczne:


Rozstrojony Waga: 260g

Przekrój: 26,3 mm Podwójny Taper

Długość: 27,5 "

Naciągiem Waga: 276 g

Rozmiary Grip: 4 1/8, 4 1/4, 4 3/8, 4 1/2


Odkryj wszystkie produkty Rakiety tenisowe , które znajdziesz w smashinn, jak WILSON Three BLX TNS. Kup teraz WILSON Three BLX TNS i oszczędzaj na produktach Profesjonalne. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka WILSON, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć WILSON Three BLX TNS i inne w naszym sklepie tenisowy? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Rakiety tenisowe pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy WILSON Three BLX TNS

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności