Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Team II Rio

Wilson Team II Rio

  • Wilson Team II Rio
  • Wilson Team II Rio
  • Wilson Team II Rio
  • Wilson Team II Rio

Wilson Team II Rio

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Team II Rio

Zaprojektowany tak, jak wersja Tour, torba tenisowa jest idealna do rekreacyjnych lub konkurencyjnych tenisistów. Trzyma 12 rakiet i dużo miejsca na wszystkie inne potrzeby.

76x28x32 cm


Wilson Team II Rio to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Plecaki tenisowe i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Torby znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Wilson, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Wilson Team II Rio

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij