Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Shock Trap

  • Wilson Shock Trap
  • Wilson Shock Trap
  • Wilson Shock Trap

Wilson Shock Trap

Opis produktu Wilson Shock Trap

Wilson Shock Pułapka jest tłumik drgań to jest to szersza w środku, aby zmniejszyć wstrząsy i wibracje, gdzie większość kulki są hitem. Bardzo bezpieczne dopasowanie.

Wilson Shock Trap jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Wilson Shock Trap.

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Funkcjonalne i łatwe do wprowadzenia

-

Polecam go dla ludzi, którzy chcą się czuć mniej wibracji podczas uderzania piłki na struny serca.

Dobra cena

-

Bardzo dobry zakup poniżej cen rynkowych

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności