Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Sensation

Wilson Sensation

  • Wilson Sensation
  • Wilson Sensation
  • Wilson Sensation

Wilson Sensation

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Sensation

Świetna jakość w wielowłóknowy! Wygodne odtwarzanie ciąg z ładnym połączenie dotyku i grywalności, Sensation słynie drgań właściwości tłumiące.


Pierwotna wersja zasługuje na swoją wieloletnią reputację jako przyjaznej wyboru ramię łańcucha. 200m szpula jest wygodne dla częstych podłużnic.- Kaliber: 16 / 1.30mm


- Długość: 200m


- Konstrukcja: Dupont Zycro rdzeń włókna Micro otoczony wielowłóknowa folią zewnętrzną


- Kolor: Natural


Czy szukasz produktów tenisowy marki Wilson? Na smashinn, w sklepie online tenisowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów tenisowy, m.in Wilson Sensation. W tym momencie Wilson Sensation jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla tenisowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Wilson Sensation

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności