Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Rush Pro 2.0 Clay

Wilson Rush Pro 2.0 Clay

  • Wilson Rush Pro 2.0 Clay
  • Wilson Rush Pro 2.0 Clay
  • Wilson Rush Pro 2.0 Clay
  • Wilson Rush Pro 2.0 Clay

Wilson Rush Pro 2.0 Clay

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Rush Pro 2.0 Clay

Weź Baseliner gra się więcej niż kilka nacięć z tym śmiałym nowego buta. Dostać się do każdego rywala z chorym przyspieszenia, stabilności zwinny, śmieszne dopasowanie i szalonego trakcji Rush Pro 2.0. Obejść sądu z czasem, aby ustawić nogi, prep rakietę i zniszczyć swój strzał.Cechy:


Zapewnia niezrównaną 3D FS wsparcia, zwiększenie czasu reakcji, a także wspiera wybuchową z kontrolowanego hamowania przyspieszania.

Zapewnia większy komfort Endofit, stabilność i ogólną intuicyjne dopasowanie doświadczenie.

Dynamiczny Fit DF1 Zapewnia najlepszą reakcji przodostopia, najniższy w dotyku sądu ziemi i dynamiczny komfort dla poważnego tenisista.

Pro Technologia Torque Podwozie Arch w celu zapewnienia kontroli i stabilność skrętną wybuchowej przyspieszenia.

Poprawia przyczepność sądu Duralast i przyczepność do maksymalnego zużycia i trwałości.

6 miesiąc Gwarancja Podeszwa Trwałość


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Wilson Rush Pro 2.0 Clay lub innych produktach marki Wilson w kategorii Obuwie damskie w smashinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport tenisowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Padel, możesz wybrać produkty tenisowy od Wilson, jednej z największych marek w branży.

Cechy Wilson Rush Pro 2.0 Clay

Podeszwa
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności