Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Reelax

Wilson Reelax

Wilson Reelax

Wilson Reelax

  • Wilson Reelax
  • Wilson Reelax
  • Wilson Reelax
  • Wilson Reelax
  • Wilson Reelax
  • Wilson Reelax

Wilson Reelax

Opis produktu Wilson Reelax

Zapraszamy do zdrowia po praktyce i mecz hte. Podpora i dynamiczna poza projektowanie pomóc odzyskać szybciej.Cechy:


- Przed / po slajdzie meczu pomóc odzyskać szybciej


- 360 stopni EVA wrapping z otworami do oddychania


- Amortyzacja, zwrot energii i stabilności ze wzmocnieniem sklepienia i blokady pięty


- Kolekcja: Pro Staff


Kochasz tenisowy? Kupuj Wilson Reelax i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Wilson. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Obuwie męskie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele Obuwie pod prysznic zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Recenzja

-

Herezje 'pewien trudny produkt recenzję. Zamówiłem UE 46 i mam normalne wielkości stopy, dla tej wielkości, co najmniej. Skończyło się na zwrot towaru, ponieważ otwory (zakrzywiona Dome), które powinny obejmować nogi była zbyt mała dla mnie. Lengh buta była na miejscu, a funkcja pewnie. Personel był bardzo pomocny z prośbą powrotną. Jeśli mają mniejsze stopy wielkości (poniżej 44), a stopy są wąskie, powinny one pasować Ci miłe. Jeśli masz dużą stopę, z dala.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności