Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Recon P 2500

  • Wilson Recon P 2500
  • Wilson Recon P 2500
  • Wilson Recon P 2500

Wilson Recon P 2500

Opis produktu Wilson Recon P 2500

Recon P 2500

W tym momencie, Wilson Recon P 2500 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Rakiety badmintona i w kategorii Kontrola. Posiadamy szeroki wybór Kontrola dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra rakieta

-

Moje pierwsze wrażenie: jeden wyraźnie czuje ciężar na uwadze. Spodziewałem się, że czujesz się trochę lżejszy w parze ze względu na swoją masę (75g - 79g), ale ... Nie więcej niż żenujące. Na sprzedaż 70 euro, myślę, że jest to bardzo dobry stosunek cena / jakość.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij