Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Py 138

Wilson Py 138

  • Wilson Py 138
  • Wilson Py 138
  • Wilson Py 138
  • Wilson Py 138

Wilson Py 138

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Py 138

Wyposażony zasilania Yoke technologii, PY138 BLX oferuje sztywniejsze rakiety nadając jej większą moc niż zwykły rakieta do squasha. Moc Jarzmo Technologią oferuje znacznie większy sweet spot niż zwykły rakieta, iw rezultacie, dzięki czemu łatwiej grać z lepszej jakości czuć.

Cechy:

Włókna bazaltowe są tkane z [K] arophite BlackTM filtrowanie niechcianej ekstremalną częstotliwość i dostarczania czystej paszy powraca z lepszego czucia

Linear Geometry to nowy projekt dla 35% więcej, ogólny, stabilności

Moc Jarzmo Technologia dysponuje Więcej mocy, większy sweet spot oraz lepszy dotyk


Interesuje Cię Wilson Py 138? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym tenisowy sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów tenisowy marki Wilson. Nie czekaj i ciesz się Wilson Py 138 - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment tenisowy.

Cechy Wilson Py 138

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij