Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Nxt Duramax 15

Wilson Nxt Duramax 15

  • Wilson Nxt Duramax 15
  • Wilson Nxt Duramax 15
  • Wilson Nxt Duramax 15

Wilson Nxt Duramax 15

Opis produktu Wilson Nxt Duramax 15

NXT Duramax jest bardzo wygodny ciąg z PU impregnowanych włókien poliamidowych chronionych ścieranie Shields zapewnia maksymalną wytrzymałość.Cechy:


NXT DuraMAX STRING SET NATURALNY, 15 GA (1.40MM)


Czy szukasz produktów tenisowy marki Wilson? Na smashinn, w sklepie online tenisowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów tenisowy, m.in Wilson Nxt Duramax 15. W tym momencie Wilson Nxt Duramax 15 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla tenisowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności