Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

WILSON

WILSON Nvision Elite

WILSON Nvision Elite

  • WILSON Nvision Elite
  • WILSON Nvision Elite
  • WILSON Nvision Elite
  • WILSON Nvision Elite

WILSON Nvision Elite

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu WILSON Nvision Elite

Zwiększenie stabilności trzyma nisko nad ziemią i czyni przystanki i rozpocznie się łatwe. Niezależnie od tego czy porusza się na boki lub w górę i do tyłu, Nvision Elite zapewnia wygodną jazdę.Cechy:


Wsparcie śródstopia

Endofit

Dynamiczny Fit DF2

Wsparcie 3D Arch

DST + R

Duralast

Kobiet szczególnego wsparcia


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w smashinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach tenisowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Tenis, produktów WILSON. Dowiedz się więcej o produktach tenisowy. WILSON Nvision Elite zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy WILSON Nvision Elite

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności