Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Nitro Lite 105

Wilson Nitro Lite 105

  • Wilson Nitro Lite 105
  • Wilson Nitro Lite 105
  • Wilson Nitro Lite 105
  • Wilson Nitro Lite 105

Wilson Nitro Lite 105

Opis produktu Wilson Nitro Lite 105

Nitro Team 105 to lekka rama wyposażona w technologię Stable Shaft Technology, która pozwala na lepszą kontrolę piłki dzięki zwiększeniu stabilności skrętnej ramy przy wyśrodkowanych uderzeniach.

Dane techniczne:

Wzór: 16x19

Ciężar niezarządzalny: 9,6 oz oz / 273 g

Długość: 27,0 "/ 68,6 cm


Jeśli szukasz Wilson Nitro Lite 105, masz szczęście. W sklepie tenisowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w smashinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Rakiety tenisowe . smashinn oferuje ekskluzywne produkty Kluby dla wielu aktywności. Kluby zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij