Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Element 125 200M Reel

Luxilon Element 125 200M Reel

  • Luxilon Element 125 200M Reel
  • Luxilon Element 125 200M Reel

Luxilon Element 125 200M Reel

$ 210.95

* Ze względu na nowe przepisy Luxilon dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Luxilon Element 125 200M Reel

Luxilon Element jest najbardziej wydajny i wygodny ciąg w przewodzie Luxilon. Luxilon wykorzystuje swoją opatentowaną konstrukcję Wielu Mono w połączeniu z ich legendarnym Poly eter budowy w celu umożliwienia zwiększonej spin i moc przy jednoczesnym zwiększeniu piłkę kieszeni i komfort.

Dane techniczne:

660 bębnowy / 200m

Gauge: 1,25 mm


Nie czekaj dłużej i kup Luxilon Element 125 200M Reel. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Luxilon Element 125 200M Reel, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Reel naciągi dla i innych aktywności. Nasze Reel naciągi sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Kontrola.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności