Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Burn 26 S

Wilson Burn 26 S

  • Wilson Burn 26 S
  • Wilson Burn 26 S
  • Wilson Burn 26 S

Wilson Burn 26 S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Burn 26 S

Tajne 26S wydajność juniorów rakieta jest ostateczny w agresywnej energii dla młodszych graczy poszukuje do spalania przez konkurencję. Ten lekki i zwrotny cechy technologii rakieta Zakręć Efekt włączyć graczy na wzrost do walki z mocy wyjściowej z wybuchowej spin.Cechy:


Efekt technologii wirowania

Moc wybuchowe i wirowania

Lekki i zwrotny

NaciągniętyDane techniczne:


Wzór: 18x16

Balans: 34 cm / 3 pkt GG

Przekrój: 25 mm DUAL STOŻKOWE

Długość: 26 w

Naciągiem Waga: 9,4 uncji / 266 g

Szef Rozmiar: 100 "


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Wilson Burn 26 S! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Wilson. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Rakiety tenisowe .

Cechy Wilson Burn 26 S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności