Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Blade 104

Wilson Blade 104

  • Wilson Blade 104
  • Wilson Blade 104
  • Wilson Blade 104
  • Wilson Blade 104

Wilson Blade 104

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Blade 104

Popierany przez Serena Williams, większy headsize Blade 104 ma bardziej komfortowe uczucie i większy sweetspot z dodatkiem Parallel Wiertnictwa i pleciony Graphite + Bazalt. Otwory zasilania zwiększa moc i zapewnia żywsze łóżko ciąg.Cechy:


Większe headsize

Dłuższe

Większy sweetspot

Popierany przez Serena WilliamsSpecificatons:


Rozstrojony Waga: 10,2 uncji / 289 g

Długość: 27,5 w / 69,85 cm

Rozmiary Grip: 1 4


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Wilson Blade 104! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Wilson. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Rakiety tenisowe .

Cechy Wilson Blade 104

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności