Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wildcountry

Wildcountry Blocks Of Chalk

Wildcountry Blocks Of Chalk

  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk

Wildcountry Blocks Of Chalk

Opis produktu Wildcountry Blocks Of Chalk

Idealne na dwie zasypki, bloki kredowe pozwala zmiażdżyć do własnego stylu, aż do proszku, małe kawałki lub zachować jako jeden duży blok. Jak zawsze, nasz blok Chalk jest czysta 100% bez dodatku wolne środki i płaszcze suszenia optymalnie każdy dip.

Zamawiaj Wildcountry Blocks Of Chalk i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Wildcountry Blocks Of Chalk, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Wildcountry Blocks Of Chalk w magazynie w cenie 1.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Różne, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Papier pakowy rozerwała.

-

Ponieważ za granicą wysyłkowy Nie sądzę, że sposób, ale pakowy papier jest podarty, inne produkty stała się mąka moczone.

Dobry

-

Bardzo dobrze! pochłania potu z małą ilością produktu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności