Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wildcountry

Wildcountry Blocks Of Chalk

Wildcountry Blocks Of Chalk

  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk
  • Wildcountry Blocks Of Chalk

Wildcountry Blocks Of Chalk

Opis produktu Wildcountry Blocks Of Chalk

Idealne na dwie zasypki, bloki kredowe pozwala zmiażdżyć do własnego stylu, aż do proszku, małe kawałki lub zachować jako jeden duży blok. Jak zawsze, nasz blok Chalk jest czysta 100% bez dodatku wolne środki i płaszcze suszenia optymalnie każdy dip.

Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie tenisowy. Kupuj Wildcountry Blocks Of Chalk z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane tenisowy produkty z kategorii Akcesoria, które dopełnią twoje zamówienie. smashinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Papier pakowy rozerwała.

-

Ponieważ za granicą wysyłkowy Nie sądzę, że sposób, ale pakowy papier jest podarty, inne produkty stała się mąka moczone.

Dobry

-

Bardzo dobrze! pochłania potu z małą ilością produktu.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności