Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps

  • Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps

Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps

Opis produktu Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps

Wygrana Endurance's MgB6 jest produktem magnezu i witaminy B6, łączy się w odpowiednich dawkach, w celu najbardziej pożądanych rezultatów. Zaleca się, zarówno dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych, gdyż istnieją wyjątkowe korzyści dla siebie. Jednakże, jest to szczególnie ważne dla sportowców wytrzymałościowych, gdzie bieżące wymagania fizyczne tworzą nieodłączny warunek, że znacznie szybciej wyczerpuje poziom magnezu.

Poniżej znajduje się instrukcja użycia składników:

Magnezu, ma zasadnicze znaczenie dla funkcji mięśni, ponieważ działa jako kofaktor w wielu enzymów komórkowych. Działa obok wapnia w contraction7relaxation mięśni i krzepnięcie krwi (wapń sprzyja natomiast hamuje magnezu). Dodatek magnezu staje się podstawowym dla wszystkich sportowców w ogóle, ale zorientowane Wytrzymałość sportowcy tracą większe ilości Mg poprzez potu i wysiłku fizycznego, co może prowadzić do skurcze mięśni. Warunkiem jest podniesiony dalej poprzez utratę potasu i pozostałych soli mineralnych (elektrolitów). Kapsułki MgB6 się infuzji z cytrynianu magnezu, co wykazano w celu wytworzenia najwyższą absorpcję i dla mięśni.

Witamina B6 jest zaangażowany w metabolizm białek i kwasów tłuszczowych. To buduje fragmenty różnych enzymów i odgrywa rolę w powstawaniu hemoglobiny i mioglobiny, które zwiększają wytrzymałość tlenową. Połączone zastosowanie magnezu jest niezbędna dlatego, że równocześnie poprawia wchłanianie ciałami i przewodu wchłanianie na poziomie komórkowym. To również pomaga organizmowi uniknąć znacznych strat magnezu, które powinny być głównym punktem ostrości dla każdego sportowca.


Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Energia i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odżywianie znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Weider, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Weider Victory Endurance Mgb6 90 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności