Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

  • Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit
  • Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit
  • Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

Opis produktu Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

Ostateczna formuła! Dostać się do osiągnięcia maksymalnej wydajności, którego wysoka zawartość polifenoli zwiększa wydzielanie tlenku azotu na poziomie komórkowym, w naczyniach krwionośnych. Dzięki tym celu sportowcy poprawić przepływ krwi do mięśni biorących udział w ćwiczeniu, pozwalając im uzyskać wyższą wydajność. Ponadto pompa Gel są prezentowane w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, aby jego transport i stosowanie w czasie sportu łatwe.

Kompozycja:

Pompa Carbo Complex: mieszanka węglowodanów i ekstraktów owocowych (jabłoni i winogron) z energią, dylatacji i działanie antyoksydacyjne:

Energia: energiczna mieszanka prostych i spotęgowane węglowodanów, które dostarcza energii długa absorpcyjnej.

Rozszerzanie: ekstrakty owocowe zawarte pompą żel zapewnia działanie rozszerzanie z uwagi na zwiększenie wytwarzania tlenku azotu. Zatem transport wzrost tlenu i substancji odżywczych podczas treningu / zawodów.

Przeciwutleniacz: zawartość polifenoli dodaje antyoksydacyjne do pompy żelowej, która jest niezbędna do niszczenia wolnych rodników generowanych podczas treningu sportowego.

L Arginina: aminokwas udział w usuwaniu toksyn.

Tauryna: aminokwas, który moduluje procesy osmoregulacja, które są istotne w sportach wytrzymałościowych.

Pompa Gel jest łatwym sposobem na zwiększenie wydajności sportu dzięki rozszerzeniu efekt, jednocześnie chroniąc się przed stresem oksydacyjnym spowodowanym przez sport.


Kupuj swoje ulubione Odżywianie modele i ciesz się tenisowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w tenisowy telefonicznie lub email.

Cechy Weider Victory Endurance Gel Pump 42 g x 24 Purple Fruit

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności