Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit

  • Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit
  • Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit
  • Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit

Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit

Ostateczna formuła! Dostać się do osiągnięcia maksymalnej wydajności, którego wysoka zawartość polifenoli zwiększa wydzielanie tlenku azotu na poziomie komórkowym, w naczyniach krwionośnych. Dzięki tym celu sportowcy poprawić przepływ krwi do mięśni biorących udział w ćwiczeniu, pozwalając im uzyskać wyższą wydajność. Ponadto pompa Gel są prezentowane w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, aby jego transport i stosowanie w czasie sportu łatwe.

Kompozycja:

Pompa Carbo Complex: mieszanka węglowodanów i ekstraktów owocowych (jabłoni i winogron) z energią, dylatacji i działanie antyoksydacyjne:

Energia: energiczna mieszanka prostych i spotęgowane węglowodanów, które dostarcza energii długa absorpcyjnej.

Rozszerzanie: ekstrakty owocowe zawarte pompą żel zapewnia działanie rozszerzanie z uwagi na zwiększenie wytwarzania tlenku azotu. Zatem transport wzrost tlenu i substancji odżywczych podczas treningu / zawodów.

Przeciwutleniacz: zawartość polifenoli dodaje antyoksydacyjne do pompy żelowej, która jest niezbędna do niszczenia wolnych rodników generowanych podczas treningu sportowego.

L Arginina: aminokwas udział w usuwaniu toksyn.

Tauryna: aminokwas, który moduluje procesy osmoregulacja, które są istotne w sportach wytrzymałościowych.

Pompa Gel jest łatwym sposobem na zwiększenie wydajności sportu dzięki rozszerzeniu efekt, jednocześnie chroniąc się przed stresem oksydacyjnym spowodowanym przez sport.


Jesteś zainteresowany Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Weider w kategorii Odżywianie i katalogu Żele. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Weider Victory Endurancegrel Pump 42gr x 24 Purple Fruit

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij