Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon

  • Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon
  • Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon
  • Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon

Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon

Opis produktu Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon

Energia w górę! Żel jest skoncentrowany żel węglowodanowy, który zapewnia dodatkową moc podczas maksymalnej wydajności, jest on dostępny w dwóch smakach: cytryny i pomarańczy. Żel o szybkiego wchłaniania ze względu na jej połączenie z dekstrozy, fruktozy i sacharozy. Żel jest łatwo przyswajalne ze względu na swoją konsystencję w postaci płynnego żelu, zwłaszcza podczas wykonywania i jest idealny do podjęcia, gdy jest potrzebne dodatkowe zasilanie w energię.

Kompozycja:

Węglowodany proste MIX: dekstrozę, fruktozę i sacarose w proporcji 2: 1: 1. Składniki te są szybko wchłaniane do zapewnienia natychmiastowej energii, gdy najbardziej potrzebne, dzięki czemu energia Up idealny dodatkowego źródła energii.

Extra Dostawa Sód: 100 mg na 40g. Sód jest elektrolit, który umożliwia odzyskiwanie. Od sodu utracone wraz z potem podczas wysiłku, produkt ten zapewnia dodatkową ilość sodu w celu zachęcania do spożywania wody, co zwiększa ogólną wydajność i nawodnienie poprawia. Zużycie wody jest zalecane z Energy Up! Żel.

Ponadto, energia w górę! Żel jest prezentowany w specjalnym zaprojektowanym opakowaniu, aby ułatwić transport i stosować w sporcie.


Kupuj teraz Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon za jedyne 25.95 $. Od Weider, Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na smashinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów tenisowy. Zobacz pełną gamę Żele w naszym Odżywianie dziale.

Cechy Weider Victory Endurancegrel Energy Up 40gr x 24 Lemon

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij