Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Opis produktu Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Nowa Flex Chondroitine Glucosamine z kwasem hialuronowym i Bromelainą to niewątpliwie najbardziej kompletny i rewolucyjny produkt do ochrony stawów, ponieważ oprócz zawartości glukozaminy i chondroityny, ta formuła jest wzmocniona:

BROMELAINA

Enzym pochodzenia roślinnego (głównie znajdujący się w ananasie), który ma działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe ze względu na jego zdolność do inicjowania katabolizmu białek. Zalecane dla sportowców, aby zmniejszyć ból i obrzęk typowo powodowany przez sporty aerobowe i intensywność beztlenową. Jego efektywność zwiększa się, gdy intensywność treningu wzrasta, na przykład przed zawodami, gdy zmiany treningu zwiększają intensywność i / lub objętość, dla początkujących itp.

KWAS HIALURONOWY

Należy do rodziny glukozowych glukanów glukozowych. Jest głównym składnikiem pozakomórkowej macierzy chrząstki i powierzchniowych warstw błony maziowej. Kluczowy element w utrzymaniu właściwości smarujących i absorpcji wstrząsowej mazi stawowej.

CHONDROITIN

Najobficiej Glikozo Amino Glycans (GAG, proteoglikany) w pozakomórkowej macierzy chrząstki stawowej. Jego zdolność zatrzymywania wody przyczynia się do zachowania mechanicznych i elastycznych właściwości chrząstki, które utrzymują i kontrolują ciśnienie osmotyczne chrząstki. Zachowuje hydratację, elastyczność i elastyczność tej tkanki.

GLUKOZAMINA

Jest to aminokwas aminowy niezbędny do prawidłowego wzrostu i naprawy chrząstki. Jest to kluczowy element w biosyntezie proteoglikanów i GAG. Moglibyśmy powiedzieć, że jest to surowiec, z którego nasz organizm korzysta do produkcji szeregu innych substancji związanych z tworzeniem ścięgien, więzadeł, chrząstki i stawu maziowego wokół stawów. Jego działanie terapeutyczne wywodzi się z jego udziału w syntezie proteoglikanów chrząstki stawowej. Ma również działanie przeciwzapalne.

MANGANES I MIEDŹ

Tese to dwa najważniejsze minerały w utrzymaniu metabolizmu tkanki łącznej i energii. Dodatkowo :

Miedź jest niezbędna do prawidłowego transportu żelaza; jest silnym przeciwutleniaczem i wzmacnia system odpornościowy.

Mangan jest niezbędny dla zdrowia kości, a także działa jako przeciwutleniacz.


Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Białka i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odżywianie znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Weider, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij