Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

  • Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange
  • Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

Opis produktu Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

Idealne połączenie w postaci żelu, o prostych i złożonych węglowodanów, aminokwasów, witamin i elektrolitów w celu zwiększenia wytrzymałości podczas ćwiczeń. Natychmiast zastępuje elektrolity utracone podczas wysiłku fizycznego, co zmniejsza skurcze mięśni.

Jego niesamowita kompozycja zawiera:

Optimum Carbo Complex: Kombinacja prostych i złożonych węglowodanów, które poprawiają wchłanianie i wykorzystanie energii przez komórki Bodys.

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA): Są to niezbędne aminokwasy istotne dla wzrostu i regeneracji mięśni. Walczą również uczucie zmęczenia lub "centralną" zmęczenie spowodowane przez brak równowagi pomiędzy stężeniem BCAA i tryptofanu.

L Arginina: aminokwas, który poprawia usuwanie toksyn, które są wytwarzane podczas okresów intensywnej aktywności fizycznej.

Tauryna: aminokwas, który usprawnia procesy osmoregulacja, które są istotne w sportach wytrzymałościowych.

Elektrolity: W sportach wytrzymałościowych, ponownego ustalenia równowagi elektrolitowej w komórkach jest niezbędna do produkcji dobrą odpowiedź mięśniową. Najważniejsze z nich to:

Potasowe: Ważne w transportu glukozy do komórek mięśniowych.

Magnezowo stanowi część ponad 300 enzymów jest związane z transmisji impulsów nerwowych, kurczenie mięśni i produkcji energii ATP (cząsteczki). sód i

Chlorek: Są niezbędne w prawidłowej regulacji równowagi organizmu do nawodnienia.

Witaminy B6 i B1 ważne w metabolizmu białek i węglowodanów, odpowiednio.


Odkryj wszystkie produkty Odżywianie , które znajdziesz w smashinn, jak Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange. Kup teraz Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange i oszczędzaj na produktach Żele. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Weider, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange i inne w naszym sklepie ? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Odżywianie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Weider Victory Endurance Boost Gel 42 g x 24 Orange

Format
Suplementy dla sportowców

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności