Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps

  • Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps
  • Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps

Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps

Opis produktu Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps

Mając na celu osiągnięcie najwyższego poziomu ochrony organizmu i przyspiesza okres ożywienia, zwycięstwo Endurance został zaprojektowany Amino Recovery. Oprócz zwiększenia regenerację po treningu, dodatek ten stanowi ważną funkcję detoksykacji za pomocą następujących kombinacji:

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA): są kombinacje aminokwasów leucyny, izoleucyny i waliny, które zawierają rekuperacyjny i właściwości energetycznych. Dlaczego są one wykorzystywane: Przed sesji treningowej, działają one na celu ochronę i wzmocnić masę mięśniową. Dla sportach wytrzymałościowych, przyczyniają się one energię bez czerpiąc rezerw glikogenu z mięśni, zmniejszając wygląd zmęczenia. Po sesjach treningowych, przyspieszają proccess odbudowy, rekonstrukcji uszkodzonych tkanek, które wynikają z intensywnych treningów.

L Arginina: wśród różnych właściwości tego aminokwasu, jednego z najważniejszych cech jest to, że przyczyniają się do przebiegu organizmu do detoksykacji. Ponadto wywiera działanie regenerujące we wspieraniu organizmu do metabolizmu białka. Podczas treningu, odgrywa rolein rozszerzenie naczyń krwionośnych (wzrost przepływu krwi do mięśni, znany również jako "pompy"), co poprawia przepływ tlenu i innych składników odżywczych do mięśni. To dodatkowo wywiera działanie regeneracyjne we wspieraniu Bodys metabolizm białek.

L Glutamina: To niezbędny aminokwas chroni i naprawy tkanki mięśniowej, a także równie wspieranie organizmu do rezerwy glikogenu. Ponadto podnosi funkcjonowanie układu odpornościowego i zmniejsza "OTS" (ponad Syndrome Training).

Witamina B6: decydujące znaczenie dla metabolizmu aminokwasów i białek.


Jesteś zainteresowany Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Weider w kategorii Zdrowie i odżywianie i katalogu Rekuperatory. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Weider Victory Endurance Amino Recovery 120 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Zadowolony

-

I zawsze kupić takie same

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij