Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Varlion

Varlion M1 Pro

Varlion M1 Pro

Varlion M1 Pro

Varlion M1 Pro

  • Varlion M1 Pro
  • Varlion M1 Pro
  • Varlion M1 Pro
  • Varlion M1 Pro
  • Varlion M1 Pro
  • Varlion M1 Pro

Varlion M1 Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Varlion M1 Pro

Zaprojektowany nawet w ośmiu kolorach, w tej nowej kolekcji zrobiliśmy duży skok jakościowy, całkowicie obejmując wszystkie potrzeby gracza, poprawiając komfort, przyczepność, amortyzację, stabilność i trwałość.

Obuwie przezwycięża rygorystyczną kontrolę jakości, do tego, który został poddany. Testowane przez naszych profesjonalnych graczy Pablo Lima, Seba Nerone i David Gutierrez, również testowane przez naszych ponad 300 monitorów, wszystkie zgadzają się podkreślić duży komfort, stabilność i przyczepność, że produkt ma.

Kontynuowaliśmy z filozofią marki, która ma inny projekt i innowator, dbając o awangardę projektu VARLION.


Varlion M1 Pro jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Varlion M1 Pro.

Cechy Varlion M1 Pro

Podeszwa
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności