Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Varlion

Varlion Avant TI 88 SYL

Varlion Avant TI 88 SYL

Varlion Avant TI 88 SYL

  • Varlion Avant TI 88 SYL
  • Varlion Avant TI 88 SYL
  • Varlion Avant TI 88 SYL
  • Varlion Avant TI 88 SYL

Varlion Avant TI 88 SYL

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Varlion Avant TI 88 SYL

Wykonane z dwukierunkowego włókna szklanego wzmocnionego rurowa trzech warstw tkaniny z włókna szklanego.

Zaprojektowany z myślą o ściętych krawędziach, która sprawia, że ​​obszar ten silniejszy i przednia część rakiety wiosło bardziej aerodynamiczne.

Za pomocą techniki 6LAYS, konstrukcja krawędzi ramy, a drugi jest przymocowany ochraniacz VFP ma podwójne wzmocnienia w celu wzmocnienia same.

Rdzeń z pianki syl laminowania trzech warstw tkaniny z włókna szklanego impregnuje się żywicą epoksydową VAR taśmą (opracowany wyłącznie Varlion) i pokryto warstwą dwutlenku tytanu daje maksymalną elastyczność i wytrzymałość na rakiecie łopatkowego.

W związku z tymi występami, zaleca się dla graczy poszukujących równowagi między kontrolą i mocy swoich wejść, a preferuje miękki rdzeń.

Dane techniczne:

Waga: 340/365 gr

Technologia:

6Lays: To przez podwojenie ilości warstw tkaniny, które zazwyczaj wzmocnienia krawędzi ramki.

VFPTechnology: obrońcą dostosowanej konstrukcji i kształtów przeznaczonych dla różnych klatek dla wszystkich modeli, którym wstrzyknięto w TPU, doskonały materiał, który pochłania większe oddziaływanie na wiosła rakiety podczas gry.

VarFlex: żywicy epoksydowej opracowane wyłącznie dla rakiet łopatkowe produkowanych w naszych zakładach produkcyjnych, które spełniają poziom odporności, elastyczności, proces termiczny produkcji określana byVarlion.

SYL Rdzeń: Czy rdzeń z pianki. Główną cechą jest to ligther i bardziej miękkie niż pozostałe, i to manteins doskonale działanie odbicia.


Jeśli szukasz Varlion Avant TI 88 SYL, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. smashinn posiada ten i inne produkty tenisowy, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Średnio-zaawansowany , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Varlion Avant TI 88 SYL

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij