Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Varlion

Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

Opis produktu Varlion Avant H One Woman

MASA: 325/355 gr

Łyżka w kształcie rakiety z dobrą równowagą między mocą a sterowaniem.

Wyprodukowane za pomocą dwukierunkowych rurek szklanych, 38 mm rdzenia EVA FLEXCORE laminowanych zwykłą tkaniną z włókna szklanego. Zaimpregnowana ekskluzywną żywicą epoksydową VARFLEX opracowaną przez firmę Varlion w celu uzyskania najwyższej elastyczności i odporności pokrytej warstwą tytanu dwutlenku.

Zaprojektowany z sześciokątną ramą i wydłużonym rdzeniem. Oba technologie zostały wykorzystane w ostatnich latach w naszej grze PRO, charakteryzujące się większą sztywnością i aerodynamiką dla ramy i większą powierzchnią uderzającą, a także umożliwiające lepsze praktyki zawodowe i konkurencyjność.

Zalecane jest, aby gracze, którzy szukają równowagi pomiędzy władzą a kontrolą, grają.


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii Profesjonalne mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Rakiety padel produktów od Varlion. Varlion Avant H One Woman w cenie 107.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Varlion Avant H One Woman

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności