Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Varlion

Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman
  • Varlion Avant H One Woman

Varlion Avant H One Woman

Opis produktu Varlion Avant H One Woman

MASA: 325/355 gr

Łyżka w kształcie rakiety z dobrą równowagą między mocą a sterowaniem.

Wyprodukowane za pomocą dwukierunkowych rurek szklanych, 38 mm rdzenia EVA FLEXCORE laminowanych zwykłą tkaniną z włókna szklanego. Zaimpregnowana ekskluzywną żywicą epoksydową VARFLEX opracowaną przez firmę Varlion w celu uzyskania najwyższej elastyczności i odporności pokrytej warstwą tytanu dwutlenku.

Zaprojektowany z sześciokątną ramą i wydłużonym rdzeniem. Oba technologie zostały wykorzystane w ostatnich latach w naszej grze PRO, charakteryzujące się większą sztywnością i aerodynamiką dla ramy i większą powierzchnią uderzającą, a także umożliwiające lepsze praktyki zawodowe i konkurencyjność.

Zalecane jest, aby gracze, którzy szukają równowagi pomiędzy władzą a kontrolą, grają.


W smashinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla tenisowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Varlion Avant H One Woman? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w smashinn w katalogu Rakiety padel i kategorii Profesjonalne oferujemy produkty tenisowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Varlion Avant H One Woman

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności