Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vairo

Vairo Sonic 5.1

Vairo Sonic 5.1

  • Vairo Sonic 5.1
  • Vairo Sonic 5.1
  • Vairo Sonic 5.1

Vairo Sonic 5.1

Opis produktu Vairo Sonic 5.1

Obchodzenie się: rakieta łopatkowa o średniej wadze i zmniejszonej wadze.

Padel Racket jest bardzo poręczny, z dużą kontrolą i trwałością. Wzmocnienia węglowe ramy nadają jej dodatkową sztywność (większy słodki punkt). Farba ścierna (więcej efektu).

Kompozycja:

Rama z włókna szklanego ze wzmocnieniem węglowym w krytycznych obszarach.

Wysoka pamięć eva, extrasoft.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w smashinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach tenisowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Rakiety padel, produktów Vairo. Dowiedz się więcej o produktach tenisowy. Vairo Sonic 5.1 zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Vairo Sonic 5.1

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki ...

-

Produkt otrzymał był zgodny z oczekiwaniami ... przesyłka została jeszcze szybciej niż oczekiwano ... pełnej satysfakcji! Zdecydowanie kupi inne produkty ... dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij