Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vairo

Vairo Dommo 5.1

Vairo Dommo 5.1

  • Vairo Dommo 5.1
  • Vairo Dommo 5.1
  • Vairo Dommo 5.1
  • Vairo Dommo 5.1

Vairo Dommo 5.1

Opis produktu Vairo Dommo 5.1

Najlepsza opcja dla początkujących. Świetna kontrola, łatwość obsługi i doskonała tolerancja.

Posługiwanie się: rakieta okrągła o niskim wadze i małej wadze. Rakieta Padel BARDZO ZARZĄDZAJĄCA, Z WIELKĄ KONTROLĄ I TRWAŁOŚCIĄ.

Komfort: Zmniejszona masa i ewolucyjny rdzeń eva (duża wibracja i wchłanianie drgań)

Moc: sztywność konstrukcji i EVA extrasoft, potrafią przenosić dużą prędkość do piłki.

Rakieta Padel jest bardzo wydajna, z dużą kontrolą i trwałością. Wzmocnienia węglowe ramy zapewniają dodatkową sztywność (większy słodki punkt), ANTISHOCK COVER PROTECT i ścierne farbowanie (większy efekt).

WEIHGT: 365 + / 9 grs

TAMIZ POWIERZCHNIA: ZWYCIĘZCA

GRUBOŚĆ: 38MM

BILANS: NISKI

SHAPE: ROUND

KOMPAKTOWA Ramka z włókna szklanego z wzmocnieniem węglowym w krytycznych obszarach. Wysoka pamięć eva, ekstra i amortyzator.

 


Witaj w naszej Vairo Dommo 5.1 specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Średnio-zaawansowany .

Cechy Vairo Dommo 5.1

Balance
Kolor
Kształt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij