Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vairo

Vairo Columns Carbon 9.1

Vairo Columns Carbon 9.1

  • Vairo Columns Carbon 9.1
  • Vairo Columns Carbon 9.1
  • Vairo Columns Carbon 9.1

Vairo Columns Carbon 9.1

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Vairo Columns Carbon 9.1

Budynek:

Zaprojektowane w technologii 3D. Wykorzystanie Graphene jako głównej podstawy, przy użyciu ramy bitumicznej 100% węgla, triple foil board z wzmocnieniem węglowym impregnowanym żywicą epoksydową (Hot Melt Prepeg) dla maksymalnej elastyczności i wytrzymałości. Z wzmocnieniami w krytycznych miejscach ostrza. Pamięć o wysokiej pamięci EVA "High Memory".

Technologie:

Zabezpieczenie antykorozyjne

Wstrząs absorpcyjny

Sèed krótko

Pod chłonnością chwytaka

Wzmocniony profil

System kolumn

Wysoka pamięć Evy

Dane techniczne:

Waga: 360 + / 7 gr.

Kształt: Łza

Profil: 38 mm

Saldo: średnie

Typ rozgrywki: wielozadaniowy


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie tenisowy, odkryj smashinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Vairo , wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają pełną gwarancję producenta Vairo. Lubisz Vairo Columns Carbon 9.1? Wybierz jedną z naszych kategorii Rakiety padel i odkrywaj szereg produktów Rakiety padel. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Vairo Columns Carbon 9.1

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonałe ostrze wiosła

-

wielki produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij