Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vairo

Vairo Brava 6.1

Vairo Brava 6.1

  • Vairo Brava 6.1
  • Vairo Brava 6.1
  • Vairo Brava 6.1
  • Vairo Brava 6.1

Vairo Brava 6.1

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Vairo Brava 6.1

Budynek:

Zaprojektowane w technologii 3D. Rama rurowa wykonana z 60% węgla i 40% włókna szklanego, podwójna strona włókna nasączona żywicą epoksydową (Hot Melt Prepeg) o maksymalnej elastyczności i oporności, z wzmocnieniami w krytycznych miejscach ostrza.

Pamięć o wysokiej pamięci EVA "WYSOKA PAMIĘĆ".

Spektroskopia:

Waga: 360 + / 7 gr.

Kształt koła

Profil: 38 mm

Saldo: niski

Typ gry: Sterowanie


Czy szukasz produktów tenisowy marki Vairo? Na smashinn, w sklepie online tenisowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów tenisowy, m.in Vairo Brava 6.1. W tym momencie Vairo Brava 6.1 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla tenisowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Vairo Brava 6.1

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij