Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ternua

Ternua Oxley

Ternua Oxley

  • Ternua Oxley
  • Ternua Oxley
  • Ternua Oxley

Ternua Oxley

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ternua OxleyTernua Oxley ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Ternua Oxley zakupionego w smashinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy można odkryć pełną gamę produktów Ternua i dokonać zakupu produktów tenisowy zawsze w najlepszej cenie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Ternua Oxley

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Niesie masz tak, że może on być stosowany w każdej chwili

-

Cienka, lekko nieść umieścić w kieszeni plecaka, szyi również silny dni lub zimny dzień wiatr jest ciepły i wygodny w użyciu, łatwe do mycia, również szybko wysuszyć.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności