Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tecnifibre

Tecnifibre Xr3 1.25

Tecnifibre Xr3 1.25

  • Tecnifibre Xr3 1.25
  • Tecnifibre Xr3 1.25
  • Tecnifibre Xr3 1.25

Tecnifibre Xr3 1.25

Opis produktu Tecnifibre Xr3 1.25

Najlepiej całego łańcucha. To wszystko wie! Struktura hybrydowa mieszanka 3 pojedynczych włókien i impregnowane wielowłóknowa gwarantuje płynną poliuretanowej sercu agresywności w uderzenia i gryDane techniczne:

Technologia: multifilamentów

Fiber: Elastyl

Średnica: 1,25 mm / 17Technologia:


PUH400 Wewnątrz Exclusive proces:

Wyjątkowa formuła z poliuretanu, która oferuje 400% elastyczności dla optymalnej mocy i silniejszego rozpraszania drgań na więcej confort.


Nie czekaj dłużej i kupuj Tecnifibre Xr3 1.25 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Siła w kategorii Struny tenisowe, co dopełni twój zakup. Kupuj Tecnifibre Xr3 1.25 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Siła i wybrać coś dla siebie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności