Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tecnifibre

Tecnifibre Squash Dry Grip

Tecnifibre Squash Dry Grip

  • Tecnifibre Squash Dry Grip
  • Tecnifibre Squash Dry Grip

Tecnifibre Squash Dry Grip

Opis produktu Tecnifibre Squash Dry Grip

Wodoodporne spektakli. Wyniki gry w squasha wysokim poziomie potu. Hydrafelt zapewnia podwójne działanie absorpcji wilgoci 5 razy szybciej wilgoci opróżniania wysoką zdolność absorpcji wilgoci

Tecnifibre Squash Dry Grip dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Tecnifibre Squash Dry Grip posiada oficjalną gwarancję marki Tecnifibre. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Gripy i kategorii Squash .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności