Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tecnifibre

Tecnifibre Pro Redcode 1.25

Tecnifibre Pro Redcode 1.25

  • Tecnifibre Pro Redcode 1.25
  • Tecnifibre Pro Redcode 1.25
  • Tecnifibre Pro Redcode 1.25

Tecnifibre Pro Redcode 1.25

Opis produktu Tecnifibre Pro Redcode 1.25

Wielki Łańcuch dla gracza poszukującego trwałość, kontrolę i rotację. Oferuje schludny i czysty atmosferę podczas uderzenia. Znaleźliśmy dobrą kontrolę kierunkową oraz doskonałą kęs z tym ciągiem co czyni go idealnym dla gracza szybkiego i agresywnego stylu skoku.

Dane techniczne:

Gauge: 17 / 1,25 mm

Długość: 40 ft / 12,2 m

Konstrukcja: Poliester rdzenia włókna elementarnego z powłoką poliestrową


Chcesz poznać, inne powiązane produkty tenisowy od Tecnifibre? W smashinn, kupisz potrzebny sprzęt Wytrzymałość, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Tecnifibre Pro Redcode 1.25 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności