Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tecnifibre

Tecnifibre Black Code 1.18

  • Tecnifibre Black Code 1.18
  • Tecnifibre Black Code 1.18
  • Tecnifibre Black Code 1.18

Tecnifibre Black Code 1.18

Opis produktu Tecnifibre Black Code 1.18

Tecnifibre BlackCode jest współtwórcą poli łańcuch i oferuje technologię THERMOCORE. Oferuje on pięciokątne profil dla dobrego bite na spotkaniu w wyniku lepszego potencjału wirowania. Ten ciąg ma minimalną utratę napięcia, oferując jednocześnie niezwykle miękkie w dotyku.

Dane techniczne:

Gauge: 18 / 1.18mm

Długość: 40 stóp / 12,2 m

Co kompozycji poliestrowej monofibre


Kupuj swoje ulubione Reel naciągi modele i ciesz się tenisowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Tecnifibre Black Code 1.18. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Tecnifibre Black Code 1.18, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w tenisowy telefonicznie lub email.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności