Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Star vie

Star vie R 8.2 Carbon

Star vie R 8.2 Carbon

Star vie R 8.2 Carbon

Star vie R 8.2 Carbon

  • Star vie R 8.2 Carbon
  • Star vie R 8.2 Carbon
  • Star vie R 8.2 Carbon
  • Star vie R 8.2 Carbon
  • Star vie R 8.2 Carbon
  • Star vie R 8.2 Carbon

Star Vie R 8.2 Carbon

Opis produktu Star vie R 8.2 Carbon

Okrągły kształt nietoperza z centralnym odsłuchu. Ten bat zawiera zbrojenie skrętny systemu RTS: kątowy kształt rdzenia wzmacnia efekt anty skrętną, która jest powszechne w tym obszarze ostrza. System ten redukuje przenoszenie wibracji szkodliwych podczas suwu, zapobiegając urazom.

Dane techniczne:

Kształt: Okrągły

EVA Guma: Middle

Uderzanie Powierzchnia: Carbon

Profil: Carbon / CSF

Technologia:

RTS: Kątowy kształt rdzenia wzmacnia efekt anty skrętną, która jest powszechne w tym obszarze ostrza. System ten redukuje przenoszenie wibracji szkodliwych podczas suwu, zapobiegając urazom.

Ds Eva Rdzeń: Terminologia, która wyjaśnia amortyzująca gęstość gumy każdego nietoperza padel. Główną zmienną, która określa, czy jest to kontrola lub Padel zasilanie bat.

Kontrola Rdzeń: Rdzeń Flex System, układ warstw włókien zaprojektowany dla maksymalnego zgięcia, odporności i wytrzymałości.

FST: The 5 boku Padel bat profil projekt, daje większą sztywność ramy.

100% FCS carbono: 100% węgla w sercu nietoperza padel i ramą, dla większej sztywności i stabilności, co prowadzi do zwiększonej mocy

Hollow Sistem: Circular rozmieszczenie otworów mających na celu zapobieganie zerwania włókien, które ułatwiają lepszą kontrolę.


W smashinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla tenisowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Star vie R 8.2 Carbon? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w smashinn w katalogu Rakiety padel i kategorii Profesjonalne oferujemy produkty tenisowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Star vie R 8.2 Carbon

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Szybkie i terminowe dostawy zamówień w najlepszej cenie, tak trzymać! osiągnięć

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij