Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidertech

Spidertech Precuts 6s Low

  • Spidertech Precuts 6s Low
  • Spidertech Precuts 6s Low

Spidertech Precuts 6s Low

Opis produktu Spidertech Precuts 6s Low

Kinezjologia tapeis elastyczną taśmą, która jest wykonana z tkaniny bawełnianej i warstwą kleju akrylowego, który jest aktywowany przez tarcie na rufie er applicati. Kinesiology używa taśmy klej akrylowy o niskiej drażniący. Ze względu na przepuszczalność taśmie powietrza i cieczy, a hydrofobowych cech, opatrunek taśma może być noszone przez okres do kilku dni.


Superior oddychalność uzyskuje się wyjątkową fali NITIO Denko w patt ern techniki ng coati klejącej, minimalizując irritati skóry na spowodowane przez pot. Wykorzystanie materiału rozciągliwego oznacza, że ​​organizm nie jest ograniczony w zakresie normalnych ruchów fizjologicznych. Zastosuj taśmę kinezjologii tylko aft er konsultacji z lekarzem lub terapeutą kinezjologii i zgodnie z terapii kinesiology.Cechy:


WNIOSEK:


- SPIDERTECH zaleca wstępnie golenia obszary applicati taśmy na. Wyczyść i osusz dokładnie skórę przed nałożeniem taśmy. Nie stosować

Taśma kinezjologii na skórę uszkodzoną lub podrażnioną.


- Taśma Kinsiology stosuje un-rozciągnięty do pre-rozszerzonym zakresie mięśni i skóry części. Jeśli szczególne sposoby są stosowane, taśma może zostać rozciągnięta

przed applicati on.


- Zdjąć taśmę kinezjologii z opieki w directi on wzrostu włosów.


UWAGI:


- Jeśli masz skórę ve sensiti, Państwa powinny fi rst przetestować kawałek taśmy kinesiology na skórze. Jeśli irritati on występuje, nie mają zastosowania jakiekolwiek więcej taśmy.


- W rzadkich przypadkach, taśma ta może powodować wysypkę. Jeśli objawy, takie jak swędzenie i irritati na wyświetlane, usuń taśmę natychmiast.


- Korzystanie z taśmy na skórze dłuższy / rozciągnięty może powodować irritati on. Jeśli irritati on pojawia, usuń taśmę natychmiast.


- Prysznic / kąpiel, jak zwykle, kiedy sobie opatrunki. Ostrożnie dab off pozostałą wilgoć na opatrunku za pomocą ręcznika.


- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


- Przechowywać w temperaturze 41 ˚ F (5 ˚ C) do 86 ˚ C (30 ˚ C), z dala od bezpośredniego światła słonecznego.


- Tylko do jednorazowego użytku.


Chcesz kupić Spidertech Precuts 6s Low? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Taśmy medyczne w sklepie online tenisowy można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty tenisowy, dopasowane do twoich potrzeb w smashinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Zdrowie i odżywianie.

Cechy Spidertech Precuts 6s Low

Rodzaj produktu
Podkategorie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij