Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sklz

Sklz Medicine 15-Lb

Sklz Medicine 15-Lb

  • Sklz Medicine 15-Lb
  • Sklz Medicine 15-Lb
  • Sklz Medicine 15-Lb
  • Sklz Medicine 15-Lb

Sklz Medicine 15-Lb

Opis produktu Sklz Medicine 15-Lb

Kulki muzyka może być zintegrowany z dowolnym lub specyficznego sportu rehabilitacyjnego ruchu dla zwiększenia odporności i może zwiększyć programu treningowego. Wykorzystać je do opracowania podstawowych siłę, moc wybuchową, koordynację całego ciała, zakres ruchu i elastyczność.


Użyj w pojedynkę, przy ścianie lub z partnerem.Cechy:


- Powierzchnia z teksturą dla optymalnej przyczepności i obsługi


- Oznaczone kolorami w celu łatwej identyfikacji wagi


- Nadmuchiwane większego odbicia


- Wagi w zakresie od 2 kg do 15 kg


Zamawiaj Sklz Medicine 15-Lb i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Sklz Medicine 15-Lb, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Sklz Medicine 15-Lb w magazynie w cenie 76.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Różne, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności