Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

  • Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip
  • Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip
  • Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

Skórki TRI400 Męskie bez rękawów Bluzki wyposażone kompresji dynamicznej kompresji gradientu, aby pomóc przyspieszyć przepływ krwi, aby uzyskać więcej tlenu do aktywnych mięśni.


Na podstawie 400 kluczowych punktów montażu, zakres Skins TRI400 tnie do pływania, jazdy na rowerze i jazdy komfortu. Strategicznie rozmieszczone panele TRI400 tkaniny z przodu górnej zminimalizować opór i wydajność pomocy w wodzie.


Płyty pamięci MX materiału w tylnej części górnej dostarczają kierowane kompresji gradientu, a jednocześnie umożliwiając maksymalny przepływ boczny podczas ramienia pływania.


Inne funkcje obejmują przednią pół auto lock zamek do kontroli temperatury, pokryte zamki i osłony dla wygody, zamek błyskawiczny i dwie kieszenie z patkami do wyeliminowania klejonych oporu w wodzie.


Płaskie szwy zapewniają zmniejszony opór w wodzie, optymalnej kompresji, tolerancja, owijania i komfort mięśni.Technologia:


Dynamiczna kompresja Gradient:


Zwiększa dostawę tlenu do aktywnych mięśni w czasie ruchu i kwasu mlekowego zmniejsza gromadzenie się na większą moc i mniej czasu odzyskiwania


Mięśnie ostrości:


Jednoznacznie owijania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i kierunku ostrości za mniej drgań mięśni, uszkodzenia tkanek miękkich i mniej mniej ból po ćwiczeniach


TRI400 Tkanina:


Strategicznie rozmieszczone panele ultra gładkiej tkaniny minimalizując Toray przeciągnij i daje bardziej opływowy profil, jak przebić się przez wodę.


Pamięć MX:


Pamięć MX zawiera unikalny tkaniny przędzy wysokiej odcinek elastomerową - które powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić go pod


Warp dzianiny:


Skins jest tkanina w użyciu wielu osnowy dzianiny doskonałej jakości przędze dać lepszą wydajność - Warp Dzianiny nie mają naturalny odcinek - zamiast, mix elastanu zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowane kompresji


Zarządzanie wilgocią:


Utrzymując suchość dzięki zaawansowanej zasysanie jest właściwe dla wszystkich tkanin skór - wyciągnąć wilgoć z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne


50 + ochrona UV:


SKÓRKI urodził się w Australii, więc wiemy to i owo na temat wywierania się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę przed promieniowaniem UV 50 +, co oznacza, że ​​można dostać się i trenować, nie martwiąc się o zagrożeniach związanych z słońca.


400 Fit:


Super wygodne dopasowanie, bardziej precyzyjne, ukierunkowane Gradient kompresji, aw niektórych przypadkach, większy zakres długości nóg dla mężczyzn i różnych kształtów ciała dla kobiet


Jeśli szukasz Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. smashinn posiada ten i inne produkty tenisowy, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Koszulki tech krótki rękaw , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Skins TRI 400 Top Sleeveless With Zip

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności