Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Ry400 Top L/s

Skins Ry400 Top L/s

Skins Ry400 Top L/s

Skins Ry400 Top L/s

Skins Ry400 Top L/s

  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s
  • Skins Ry400 Top L/s

Skins Ry400 Top L/s

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Ry400 Top L/s

Recovery jest ważną częścią każdego rutynowych fitness. Szybkiego powrotu do zdrowia oznacza, że ​​czuje się świetnie po treningu i może wypracować częściej z lepszymi wynikami.

Badania nauczyło nas, że potrzeby kompresji w miłej stanu odzysku różnią się, gdy mięśnie są aktywne. Mając to na uwadze, SKINS stworzył gamę RY400.

Zapomnij masaże, kąpiele i długie pakiety szokująco zimny lód. Aby skrócić czas odzyskiwania, należy pociągnąć na RY400 Top z długim rękawem po wysiłku. Jest naukowo udowodnione, aby pomóc organizmowi odzyskać lepiej - zmniejszenie czułości i Opóźniona bolesność mięśni poprzez dostarczenie większej ilości tlenu do mięśni spoczynkowych.

Zaleca się nosić RY400 Top z długim rękawem dla co najmniej 3 godziny, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Nasz 400 dopasowanie gwarantuje maksymalny komfort, dzięki czemu można go nosić nawet podczas snu, aby przyspieszyć naturalny proces odzyskiwania ciałami.

400 Fit:

Super wygodne dopasowanie, bardziej precyzyjne, ukierunkowane Gradient kompresji, aw niektórych przypadkach, większy zakres długości nogi dla mężczyzn i różnych kształtów ciała dla kobiet

Zarządzanie wilgocią:

Utrzymanie wysuszyć dzięki zaawansowanej kapilarny nieodłączne w całej wilgoci SKINS tkanin jest zasysane z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne

Muscle ostrości:

Wyjątkowo owijania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i kierunku ostrości dla zmniejszenia drgań mięśni, uszkodzenia tkanek miękkich mniej i mniej bolesność po wysiłku

Zapach:

Trwałe leczenie przeciwdrobnoustrojowe zniechęca bakterii przez jonowo pochłaniające zapach powodują substancje zwykle kojarzonych z lycry zużycia. Te funkcje są wbudowane w naszych tkanin, a więc nigdy nie może być wyprane.

50+ Ochrona UV:

SKINS urodziła się w Australii, więc wiemy to i owo na temat wywierania się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę UV 50+, co oznacza, że ​​można wyjść i trenować bez martwienia się o zagrożeniach związanych słonecznych.

Pamięć MX:

Pamięć MX zawiera unikalny materiał o wysokiej rozciągliwości przędzy elastomerowej - który powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić je na

Warp dzianiny:

Tkanina w skórkami osnowy dzianiny za pomocą wielu przędz wysoką jakość dać lepszą wydajność Warp Dzianiny nie mają naturalną rozciągliwość - zamiast mieszanka elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowany kompresji

Engineered Gradient kompresji rzecz naprawy Pasywny:

Gradient kompresji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom ciśnienia powierzchniowego, aby poprawić krążenie i zwiększa dostawę tlenu - poprawy zdrowia po sporcie


Szukasz Skins Ry400 Top L/s? W smashinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Koszulki od najlepszych producentów. Na przykład Skins, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu tenisowy.

Cechy Skins Ry400 Top L/s

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty